« کلام ما را هر کس نداند »

امام خامنه‌ای(مدظله‌العالی) :

یکشنبه 4 خرداد 1393 02:55 ب.ظ

نویسنده : افسر جنگ نرم ; فائزون
http://media.farsnews.com/media/Uploaded/Files/Images/1391/03/14/13910314144654623_PhotoL.jpg
۰۴ خرداد ۱۳۹۳
نظام اسلامی بامبارزه بوجود آمد و پایدار ماند، کار من و شما ادامه مبارزه است.
باید مراقب باشیم در همه عرصه ها در اقتصاد و سیاستگذاری و مذاکرات همه درحال مبارزه ایم.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: یکشنبه 4 خرداد 1393 03:02 ب.ظ

امام خامنه‌ای(مدظله‌العالی) :

یکشنبه 4 خرداد 1393 02:29 ب.ظ

نویسنده : افسر جنگ نرم ; فائزون
http://www.sjabbari.ir/wp-content/uploads/2013/03/13911226_2022197.jpg

روزی که سیاستهای اقتصاد مقاومتی اعلام شد، افراد در دستگاههای گوناگون به حمایت و ستایش از این سیاستها برآمدند: ستایش کافی نیست، حرکت لازم است. ۰۴ خرداد ۱۳۹۳


دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: یکشنبه 4 خرداد 1393 03:01 ب.ظ

اخبار کوتاه * محرمانه *

یکشنبه 4 خرداد 1393 02:26 ب.ظ

نویسنده : افسر جنگ نرم ; فائزون

«علی شکوری‌راد» در مصاحبه با روزنامه شرق، با رهنمود به رئیس‌جمهور(!) گفت: آقای روحانی نیازمند این است که در عرصه‌های سیاست داخلی آزموده شود. ایشان در سیاست خارجی امتحان خود را خوب پس داده‌اند؛ اما در عرصه سیاست داخلی تا همان حدی که در انتخابات تجلی کرد، باقی مانده و هنوز از آن قاب خارج نشده است. وی افزود: آقای روحانی باید تعامل خود را با آقای خاتمی و هاشمی افزایش دهد. آقای روحانی چرا برود دنبال یک پایگاهی که ساختن آن هم زمانبر است و هم به‌راحتی امکان‌پذیر نیست. اگر هم بخواهد چنین کاری انجام دهد، این پایگاه اجتماعی یا باید از پایگاه آقای هاشمی کسر شود یا از پایگاه اجتماعی آقای خاتمی.»!

 رئیس دولت اصلاحات این روزها به‌شدت در تکاپوی خودنمایی به منظور از یاد نرفتن در میان افکار عمومی است. محمد خاتمی این روزها به هر مناسبتی تلاش می‌کند تا در رسانه‌ها به چشم بیاید؛ از حضور مکرر در سالن‌های تئاتر با جمعیت محدود (مانند فرهنگسرای نیاوران که سالن اجرای تئاتر آن بیشتر از صد نفر را آن هم به‌صورت فشرده نمی‌تواند در خود جا دهد) گرفته تا پیام تبریک برای سومین سالگرد ازدواج یک بازیگر درجه چندم سینما و تلویزیون(ل.ا)!

 حزب کارگزاران سازندگی فعالیت خود را در ماه‌های اخیر افزایش داده است. در همین رابطه حزب مذکور با حمایت اصلاح‌طلبان به‌دنبال اجرای سلسله برنامه‌هایی در استان فارس است. گفته می‌شود سخنگوی این حزب در هفته جاری با سفر به یکی از شهرستان‌های استان در همایش اصلاح‌طلبان فارس به سخنرانی خواهد پرداخت.

 «امریکن اینترپرایز» در گزارشی نوشت: «ناتوانی غرب در مهار رئیس‌جمهور روسیه در جریان بحران اوکراین احتمالاً تأثیر چشمگیری بر محاسبات راهبردی ایران داشته است. (همچنین) به‌دنبال عملکرد ضعیف سیاست خارجی آمریکا در سوریه و عدم توفیق مذاکرات صلح اسرائیل ـ فلسطین، ایران ممکن است به این نتیجه رسیده باشد که آمریکا از یک موضع ضعیف در مذاکرات هسته‌ای برخوردار است.» این اتاق فکر آمریکایی در ادامه افزود: «ایران اکنون می‌تواند یک کشور قوی‌تر و امن‌تر را در افق دید خویش مشاهده کند حتی اگر دستیابی به سلاح هسته‌ای تا مدتی به تعویق بیفتد.»

 موسوی، نماینده مردم اهواز در مجلس، طی سخنانی با نام بردن از یک مدیر گرین کارتی(!) در وزارت صنعت که به‌تازگی ده‌ها نفر را از این وزارت‌خانه اخراج کرده، گفت: «یک مدیر در وزارت صنعت هفتاد تا هشتاد نفر جوان را اخراج کرده و کسی جرئت حرف زدن به وی را ندارد، ضمن اینکه گرین کارت کانادا را دارد»! در اینجا حجت‌الاسلام ابوترابی فرد که در غیاب علی لاریجانی، ریاست صحن را برعهده داشت، خطاب به موسوی گفت: از شما که شاکله رفتاری‌تان برای ما آموزنده است، درخواست می‌کنم از افراد نام نبرید.

 خبرگزاری دولتی جمهوری اسلامی به بهانه تجلیل از برگزیدگان موزه‌های برتر، با انتشار تصاویر آن که با حضور محمد خاتمی برگزار شده است، دست به تبلیغ این فتنه‌گر پشت پرده فتنه 88 زد. در صفحه مربوط به خبر این مراسم آمده است: «مراسم تجلیل از برگزیدگان موزه‌های برتر با حضور سیدمحمد خاتمی، رئیس‌جمهور اسبق ایران برگزار شد.»
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -

نویسنده : افسر جنگ نرم ; فائزون
پس از آنکه برخی مراسمات اصلاح‌طلبان تندرو به دلیل عدم استقبال خود اصلاح‌طلبان و از سویی، به دلیل اعتراضات مردمی و تشکل‌های دانشجویی و مسئولان، لغو شد. رسانه‌های اصلاح‌طلب سعی کردند تا ضعف تشکیلاتی خود را به رحمانی فضلی، وزیر کشور، نسبت دهند و به وی حمله کنند. یکی از پایگاه‌های اصلاح‌طلب یزدی در همین باره، در انتقاد از عملکرد اصلاح‌طلبان، با اشاره به بی‌برنامگی و ضعف تشکیلاتی اصلاح‌طلبان شهر خاتمی نوشت: «دوم خرداد 93 در یزد بدون برنامه گرامیداشت و یا حتی یک گعده دوستانه گذشت. در سال‌های پیش، فشار و ممانعت مقام‌های دولتی از یاد چنین روزی بهانه خوبی بود؛ اما دولت تغییر کرده و دولت جدید هرچند بنای حمایت هم نداشته باشد، قراری برای ممانعت هم ندارد. به‌نظر می‌رسد ضعف شدید تشکیلات اصلاح‌طلبی در یزد ریشه تاریخی دارد و دیدگاه دولتمردان یک بهانه بیش نیست... جبهه مشارکت، سازمان مجاهدین انقلاب، ستاد اصلاح‌طلبان، اعتدال و توسعه و برخی از احزاب دیگر؛ همچون کارگزاران سازندگی، اعتمادملی، مردم سالاری و... در مجموع حتی نتوانستند یک نشست برای روز دوم خرداد برگزار کنند، بی‌شک در انتخابات و تعیین کاندیدا و رفتن کاندید مورد نظر به  بهارستان هم نمی‌توان دل بست.»


دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -

نویسنده : افسر جنگ نرم ; فائزون
پایگاه اینترنتی المانیتور 25 می 2014 (۴ خرداد) در مقاله‌ای به روند گفت‌وگوهای هسته‌ای ایران و گروه 1+5 و نیز ضرورت تأیید توافق‌نامه نهایی از سوی کنگره آمریکا پرداخت و نوشت: موضوع کنترل تسلیحات اغلب عامل اصلی تنش میان کاخ سفید و کنگره بوده است. رؤسای جمهور و دیپلمات‌های آن‌ها ترجیح می‌دهند به‌طور پنهانی به توافق برسند و سپس از موشکافی‌های کنگره در مورد آن توافق‌نامه جلوگیری کنند. دولت اوباما نیز تلاش می‌کند در گفت‌وگوهای هسته‌ای با ایران از چنین مسیری پیروی کند؛ اما اشتباه است. جدای از اختلاف‌های دوحزبی،‌ تأییدیه کنگره برای هر گونه توافقی ضروری خواهد بود. سیاست خارجی دولت اوباما  بر همگرایی ملی متمرکزنیست. اوباما می‌تواند این وضعیت را با ارائه گزارش‌های دقیق به کنگره و حتی دخیل ساختن برخی از جمهوری‌خواهان در گفت‌وگوهای 1+5، تغییر دهد. اگرچه نیکسون امروز عمدتاً به گشاینده روابط با چین و پایان جنگ ویتنام مشهور است؛ اما وی برای مهار و تعدیل رقابت تسلیحات هسته‌ای در اوج جنگ سرد بسیار تلاش کرد. در ادامه مقاله آمده است: ......
ادامه مطلب

دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -

دغدغه دغدغه‌آفرین!

یکشنبه 4 خرداد 1393 02:19 ب.ظ

نویسنده : افسر جنگ نرم ; فائزون
همایش بیمه سلامت که روز گذشته برگزار شد، فرصت مغتنمی بود تا رئیس دولت به مباحث سلامت که از جمله دغدغه‌های دولت است بپردازد. عبارتی که دکتر روحانی برای ورود به بحث انتخاب کرده بود، عبارت محکم و باظرفیتی برای تشریح بحث مهم سلامت بود. رئیس‌جمهور برای ورود به بحث، این عبارت را برگزید: «بگذاریم مردم در سلامت روحی باشند.» این عبارت جذاب .....
ادامه مطلب

دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic