« کلام ما را هر کس نداند »

امام خامنه‌ای(مدظله‌العالی) :

سه شنبه 26 شهریور 1392 06:20 ب.ظ

نویسنده : افسر جنگ نرم ; فائزون
http://www.avapress.com/images/docs/000020/n00020769-b.jpg

ملت ما ثابت كرد كه وابسته نبودن به آمریكا و قدرت‌های بزرگ، نه فقط موجب عقب‌افتادگی نیست، بلكه موجب پیشرفت است.(1/1/92)


دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -

اخبار کوتاه * محرمانه *

سه شنبه 26 شهریور 1392 06:19 ب.ظ

نویسنده : افسر جنگ نرم ; فائزون
*در راستای سرمایه‌گذاری غرب در منطقه کردستان عراق، قرار است انستیتوی سینمایی بهمن قبادی در این اقلیم با حضور استادانی از اروپا، آمریکا و به‌ویژه از سینمای ایران شروع به کار کند. تا این کارگردان در پوشش کارهای سینمایی، فعالیت خود را در کردستان عراق آغاز کند. گفتنی است «بهمن قبادی» کارگردان کردتبار ایرانی بود که در پی ساخت فیلم‌های ضدایرانی، از ایران گریخت و آخرین کار او با عنوان «فصل کرگدن» با صحنه‌های شنیع ضداخلاقی و توهین آشکار به انقلاب اسلامی مورد استقبال جشنواره‌های خارجی قرار گرفت.

   *بر اساس گزارش‌های رسیده، سعیدی‌کیا که سابقه وزارت در دولت هاشمی‌رفسنجانی و احمدی‌نژاد را دارد، به عنوان گزینه اصلی شهرداری مشهد مطرح شده است. این درحالی است که گفته می‌شود با نیکزاد، وزیر پیشین مسکن نیز گفت‌وگوهایی در این باره صورت گرفته است.

   *هفته‌نامه آسمان وابسته به گروهای افراطی اصلاح‌طلب که به‌تازگی چاپ مجدد خود را پس از دوره توقیف، از سر گرفته است، تلاش دارد با چاپ تصاویر رپرتاژ مجرمان فتنه 88 با ساده‌سازی و عادی جلوه دادن جرم این افراد، شرایط حضور مجدد این افراد در عرصه‌های مختلف را بدون هیچ هزینه‌ای فراهم کند. در همین راستا، این هفته‌نامه در آخرین شماره خود با چاپ تصاویری از جعفر پناهی خواستار باز شدن فضا برای حضور مجدد این فرد در عرصه‌های فرهنگی شدده است.

   * پایگاه اینترنتی آمریکایی wnd افشا کرد که سندی که به‌تازگی از دستگاه اطلاعات مرکزی آمریکا درز کرده، بیانگر آن است که عناصر مسلح وابسته به القاعده در سوریه گاز سارین در اختیار دارند. «بر اساس این سند، کپسول گاز سارین از طریق مرز‌های ترکیه با سوریه، تحویل عناصر جبهه النصره شده است. در این سند‌ها آمده است که عناصر مسلح با هدف انجام حملات شیمیایی، در حال تهیه گاز سارین بوده‌اند.

   *گزارش‌های رسیده حاکی از آن است که به‌تازگی همایش اصلاح‌طلبان تندرو در شهرکرد برگزار شده که عملاً به جلسه تطهیر فتنه‌گران و تجلیل از آن‌ها تبدیل شده است. محمدرضا خاتمی، دبیرکل حزب منحله مشارکت، در این نشست مطالبی گفت که نشان می‌دهد در سبیل «خودمعصوم‌پنداری» دست‌اندرکار احیای فتنه است. او در این همایش، دوباره بر طبل تقلب و دستکاری آرا کوبید و گفت: «نباید فراموش کنیم اگر ما امروز اینجا هستیم، مرهون پایداری، صبر و ایستادگی صدها نفری هستیم که برای اینکه بزرگ‌ترین انحرافات در تاریخ انقلاب را از بین ببرند و آن دستکاری در آرای مردم بود، ایستادند و مقاومت کردند.»

   * به گزارش وال‌استریت ژورنال، دولت انگلیس که پس از تحریم ایران در تأمین گاز مورد نیاز خود، دچار مشکلات متعددی شده است، تلاش دارد با جلب نظر آمریکا و اتحادیه اروپا یک میدان گازی دریای شمال را که یکی از منابع اصلی تأمین گاز این کشور است، از تحریم‌ها علیه ایران مستثنی کند. گفتنی است شرکت ملی نفت ایران با شرکت بریتیش پترولیوم در یک میدان گازی دریای شمال شراکت دارد. بریتیش پترولیوم در پی وضع تحریم‌ها علیه ایران، تولید گاز از این میدان را متوقف کرده است.   اخبار و تحلیل‌ها: این خبر حاکی از آن است که انگلیسی‌ها برای تأمین گاز به‌شدت تحت فشار هستند و به‌گمان خود با تغییرات قابل مشاهده در مواضع اخیر غرب در برابر مسائل ایران، امیدوارند بتوانند این موضوع را از شمولیت تحریم خارج کنند. بسیاری از کشورهای دیگر نیز در موضوعات متفاوت، وضعیت انگلیس را دارند و از تحریم ایران، ضررهای جدی متحمل شدند و چه‌بسا آن‌ها نیز در آینده تقاضاهای مشابهی را اعلام کنند.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -

پرسش جمعی با زبان فردی!

سه شنبه 26 شهریور 1392 06:19 ب.ظ

نویسنده : افسر جنگ نرم ; فائزون
اصلاح‌طلبان که هنوز در شوک شکست در انتخاب شهردار تهران هستند، هر روز بر دامنه اختلافاتشان در این‌باره افزوده می‌شود. در این زمینه به‌تازگی یکی از اعضای مرکزی سازمان (منحله) مجاهدین انقلاب، خواهان معرفی افرادی شده است که محسن هاشمی را بر اصلاح‌طلبان تحمیل کردند و در صفحه شخصی در یک شبکه اجتماعی می‌نویسد: آیا اصلاح‌طلبان برای صدارت شهرداری تهران از آقای محسن هاشمی دعوت به‌عمل آورده و ایشان در پاسخ به این اجماع لبیک گفته؟ یا ایشان از ابتدا و بدون هماهنگی با اصلاح‌طلبان، خود را شایسته این سمت فرض کرده و پیشقدم شده و خود را عرضه و انتظار حمایت و اخذ آرای بی‌چون چرای اصلاح‌طلبان را نموده است؟وی اضافه می‌کند: واقعاً اصلاح‌طلبان هیچ گزینه دیگری به جز محسن هاشمی برای عرضه نداشتند که باعث اجماع و رأی‌آوری بیشتری بشوند؟ چرا اعضای شورای شهر و بزرگان اصلاحات تلاش نکردند سایر مدیران موفق و صاحب نام در عرصه عمرانی و مدیریت در این امر مشارکت داده شوند و شاهد این ناکامی نباشیم؟ وی اضافه می‌کند: اعضای شورای شهر باید پاسخگوی این محدودیت ایجادشده باشند و یا افرادی که به‌واسطه تحت فشار قرار دادن اعضای شورا و حتی سایر کاندیداها و خارج کردن سایر گزینه‌ها و اجازه ندادن برای طرح سایر گزینه‌های مناسب برای شهردار شدن را به مردم معرفی کنند. دم از اصلاحات و دموکراسی می‌زنیم ولیکن به‌جای نظام شایسته‌سالاری، از نظام ملوک‌الطوایفی تبعیت می‌کنیم و تن به ملاحظات پدرخوانده‌ها باید بدهیم.


دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -

نویسنده : افسر جنگ نرم ; فائزون
پایگاه اینترنتی فاکس‌نیوز 17 سپتامبر 2013 (26 شهریور) به راهبردهای آمریکا در قبال سوریه و برنامه هسته‌ای ایران پرداخت و نوشت: باراک اوباما، رئیس‌جمهور آمریکا تأیید کرده که با رئیس‌جمهور جدید ایران نامه تبادل کرده که این احتمال را افزایش می‌دهد که گفت‌وگوهای دیپلماتیک در مورد برنامه هسته‌ای ایران می‌تواند در پرتو توافق آمریکا - روسیه در مورد تسلیحات .....
ادامه مطلب

دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: سه شنبه 26 شهریور 1392 06:18 ب.ظ

بی‌بی‌سی صحبت دکتر روحانی را تحریف کرد

سه شنبه 26 شهریور 1392 06:16 ب.ظ

نویسنده : افسر جنگ نرم ; فائزون
عجین بودن سپاه با انقلاب و داشتن تاریخی سرشار از فداکاری صادقانه و خالصانه در راه حفظ و مصونیت در برابر تمامی تهدیدات و خطرات و نیز برخوردار بودن از انواع ظرفیت‌ها و توانمندی‌های بالقوه و بالفعل که تماماً در خدمت تعالی نظام اسلامی است، رشک و حسد دشمنان و بدخواهان را تا آنجا علیه سپاه برانگیخته که از چند سال پیش، برای از تکاپو انداختن این نیروی ویژه و خستگی‌ناپذیر، به اجرای برنامه سپاه‌هراسی روی آوردند و متأسفانه ......
ادامه مطلب

دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: سه شنبه 26 شهریور 1392 06:17 ب.ظ

امام خامنه‌ای(مدظله‌العالی):

دوشنبه 11 شهریور 1392 01:11 ب.ظ

نویسنده : افسر جنگ نرم ; فائزون

http://www.avapress.com/images/docs/000020/n00020769-b.jpg


دخالت نظامی آمریکا در سوریه قطعا به ضر آمریکاست (07 شهریور 1392 )
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -

اخبار کوتاه " محرمانه"

دوشنبه 11 شهریور 1392 01:09 ب.ظ

نویسنده : افسر جنگ نرم ; فائزون

* در تصاویری که خبرگزاری‌ها از دیدار «محمدجواد ظریف» وزیر امور خارجه و «جفری فلتمن» دیپلمات ارشد و معاون سابق وزیر خارجه آمریکا که در حال حاضر معاونت سیاسی دبیرکل سازمان ملل را برعهده دارد، منتشر کردند، تصاویر حضرت امام و مقام معظم رهبری و پرچم ایران مشاهده نمی‌شود! همچنین در ملاقات دکتر روحانی با پادشاه عمان نیز تصویر بنیان‌گذار جمهوری اسلامی ایران وجود نداشت.

* هر چند این غفلت احتمالاً ناشی از عدم هماهنگی گروه تشریفات در ابتدای دولت یازدهم است و بعداً اصلاح خواهد شد.

* چند روز پیش، نیروی انتظامی دو دختر جوان را که ساپورت‌هایی منقش به پرچم رژیم صهیونیستی پوشیده بودند، تا پروژه اندام‌نمایی زنان در خیابان‌های تهران، رنگ و بویی جدید به خود بگیرد، در میدان ونک تهران دستگیر کرد. همچنین افزایش فروش فیلم‌های سانسور نشده و مبتذل در برخی مناطق شلوغ و نیز بی‌حجابی برخی بانوان سوار بر خودروهای شخصی (هر چند معدود) این روزها در تهران بزرگ دیده می‌شود!

* به‌تازگی خانواده‌های ایثارگران و همچنین تعدادی از دانشجویان افراطی با هاشمی رفسنجانی دیدار داشته‌اند که در این دیدار، تعدادی از دانشجویان افراطی از سران فتنه حمایت کردند که با اعتراض خانواده‌های ایثارگر مواجه شدند و ترک جلسه خانواده‌های ایثارگر مراسم را تحت‌الشعاع قرار داد.

* چهار ورزشکار شورای شهر تهران، آقایان حسین رضازاده، هادی ساعی، عباس جدیدی و علیرضا دبیر با یکدیگر هم‌قسم شده‌اند بدون توجه به همه فشارها و تهدیدها و تطمیع‌ها، در انتخاب شهردار تهران، از محمدباقر قالیباف حمایت کنند و رأی خود را برای شهردار شدن وی به صندوق بیندازند.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -

اخبار و تحلیل‌ها

دوشنبه 11 شهریور 1392 01:06 ب.ظ

نویسنده : افسر جنگ نرم ; فائزون

- غیبت معنی‌دار حامیان تروریست‌ها!

- شلیک هوایی اوباما؟!

حمله‌ای بدون واکنش تلافی‌جویانه

تاریخ را از وسط آغاز نکنید!

هشدار سرلشکر جعفری به آمریکایی‌ها

و ....


ادامه مطلب

دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -

نویسنده : افسر جنگ نرم ; فائزون
مدتی است که غرب به دنبال متهم‌سازی رسانه‌ای ارتش سوریه در خصوص استفاده از سلاح‌های شیمیایی در حومه دمشق(غوطه شرقی)، زمزمه حمله به دمشق را مطرح می‌کند. آمریکا و متحدان عربی و غربی و عبری آن پس از قریب سی‌ماه جنگ نیابتی در سوریه، در شرایطی تصمیم به حضور مستقیم در صحنه جنگ گرفته‌اند که با چالش‌ها و موانع بسیار جدی در آغاز جنگ و مدیریت آن مواجه است. .....

ادامه مطلب

دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -

فردا؛ سخنرانی سردار سلیمانی در خبرگان

دوشنبه 11 شهریور 1392 01:01 ب.ظ

نویسنده : افسر جنگ نرم ; فائزون
چهاردهمین اجلاس رسمی مجلس خبرگان رهبری روزهای ۱۲ و ۱۳ شهریور برگزار می شود و رئیس جمهور نیز به مدت یک ساعت در این اجلاس سخنرانی خواهد کرد.
ادامه مطلب

دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -

نویسنده : افسر جنگ نرم ; فائزون

بی‌بی‌سی ادعا می‌کند که ایران، سرلشگر قاسم سلیمانی را به بغداد فرستاده و مالکی هم مشاور امنیت ملی‌اش، "فالح فیاض" را حامل پیام ایران به آمریکا کرده است....


ادامه مطلب

دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -

نویسنده : افسر جنگ نرم ; فائزون
 
در همین حال سایت خبری تلگرام دست به افشاگری زده و از پیشنهادی پنهانی از سوی ریاض به کرملین خبر داد. در این مطلب آمده است عربستان سعودی به طور مخفیانه از روسیه خواسته است که اگر از حمایت رژیم بشار اسد دست بردارد، به معامله ای فراگیر در جهت حفظ بازار جهانی نفت دست خواهد زد و از سویی، محافظت از تمامی قراردادهای نفت و گاز با روسیه را تضمین خواهد نمود که این پیشنهاد عربستان فعلا با تهدید نظامی روسیه علیه این کشور روبرو شده است......

ادامه مطلب

دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات