« کلام ما را هر کس نداند »

امام خامنه‌ای(مدظله‌العالی) :

سه شنبه 31 اردیبهشت 1392 10:48 ق.ظ

نویسنده : افسر جنگ نرم ; فائزون
http://www.avapress.com/images/docs/000020/n00020769-b.jpg
شورای محترم نگهبان كه از انسان‌های پرهیزكار، متقی و آگاه تشكیل شده، براساس وظایف قانونی خود، كسانی را كه برای ریاست‌جمهوری صالح هستند به مردم معرفی می‌كند.
(25/2/1392)
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -

اخبار کوتاه * محرمانه *

سه شنبه 31 اردیبهشت 1392 10:48 ق.ظ

نویسنده : افسر جنگ نرم ; فائزون
*کارشناسان امنیتی در نشست امنیت سایبری رویترز اظهار داشتند: حملات سایبری (گروه جنگنده‌های سایبری عزالدین قسام) که به تکرار اکثر پایگاه اینترنتی بانکی آمریکا را زمین‌گیر کرده، بسیار قوی‌تر و پیچیده‌تر از آنی هستند که تابه‌حال گزارش‌ها بیان می‌کردند. رویترز مدعی شد: «میزان پیشرفت و پیچیدگی حمله‌های سایبری اخیر، موجودیت کشوری به نام «ایران» را اثبات می‌کند و اظهار می‌دارد که این حمله‌ها اختصاص به این کشور دارد.» در نتیجه این حملات، بخش‌های مهمی از سامانه مخابراتی و زیرساخت‌های خدمات مالی تا حدود قابل ملاحظه‌ای آسیب دیده‌اند.
 * «عباسعلی کدخدایی» سخنگوی شورای نگهبان، شب گذشته در برنامه «شب آفتابی» که از شبکه تهران پخش شد، با اشاره به اینکه بررسی صلاحیت نزدیک به 40 نفر از کل ثبت‌نام‌کنندگان برای شورای نگهبان جدی است، گفت: من به هیچ عنوان هیچ کدام از این فهرست‌های 7 نفره یا 12 نفره را تأیید نمی‌کنم چرا که شورای نگهبان براساس اعداد کار نمی‌کند و بر اساس معیار کار می‌کند و ممکن است شورای نگهبان هر 40 نفر برای شرکت در انتخابات ریاست‌جمهوری را تأیید صلاحیت کند.»
 * سرکردگان منافقین که تجربه اغتشاش، آشوب و خرابکاری در حوادث بعد از انتخابات سال ۸۸ را دارند، با ارائه یک دستورالعمل انتخاباتی، سعی دارند عوامل و هواداران خود را برای انتخابات ریاست‌جمهوری سال ۹۲ هدایت کنند. گفته می‌شود سرکردگان منافقین، فضای رقابت انتخاباتی کشور را به واسطه وجود جریان‌های متعدد سیاسی، جبهه‌بندی شده و شکاف‌خورده ترسیم کرده و به نیروهای خود دستور داده‌اند که از همه توان برای عمیق‌تر شدن شکاف‌‌‌ها استفاده کنند. در دستورالعمل انتخاباتی منافقین گفته شده که همانند سال ۸۸ باید به تشدید اختلافات کمک ‌کنیم و همه توان خود را به سمت رادیکالیزه کردن رفتارها و واکنش‌ها به کار بگیریم.
  *سحرگاه امروز دو جاسوس سرویس‌های اطلاعاتی بیگانه در تهران به دار مجازات آویخته شدند. نخستین محکوم علیه که حکم صادره در مورد او به‌موقع به اجرا درآمد، «محمد حیدری» نام داشت که اطلاعاتی در زمینه مسائل مختلف امنیتی و اسرار کشور را تهیه کرده و در ملاقات‌های مکرر خود با عوامل موساد در خارج از کشور، در اختیار آنان قرار داده بود و در این زمینه، مبالغی نیز به‌عنوان دستمزد دریافت کرده بود. محکوم علیه دیگر «کورش احمدی» نام دارد که ضمن ارتباط‌گیری با عوامل سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا (سیا) اطلاعات کشور در زمینه‌های مختلف را جمع‌آوری و در اختیار آنان قرار داده بود.
*  به‌تازگی نشستی با عنوان «گفت‌وگوی جهانی، آینده ایران» با پشتیبانی «سازمان جاسوسی کانادا» و در پوشش وزارت امور خارجه این کشور در دانشکده «مانک» دانشگاه «تورنتو» برگزار شد. طی این نشست که به مناسبت برگزاری «انتخابات ریاست‌جمهوری ایران» صورت گرفته بود، تعداد 50 نفر از ضدانقلاب ایرانی فراری از جمله چهره‌هایی همچون؛ «مهرانگیز کار» جاسوس رسمی‌ سیا، «نازنین افشین‌جم»،  همسر فعلی «وزیر دفاع کانادا» و... حضور داشتند. «وزیر امور خارجه کانادا» طی سخنانی در مراسم افتتاحیه این نشست، به گروه‌های مخالف نظام جمهوری اسلامی ایران چراغ سبز نشان داده و به صورت مستقیم از پیاده‌نظام خود در داخل ایران خواسته تا به خیال خام خود، فتنه و اغتشاش و براندازی نظام اسلامی را بازتولید کنند!    دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -

وعده انتشار یک مصاحبه!

سه شنبه 31 اردیبهشت 1392 10:47 ق.ظ

نویسنده : افسر جنگ نرم ; فائزون
 یکی از خبرنگاران فراری اصلاح‌طلب مقیم آمریکا که مصاحبه‌ای با دختر یکی از نامزدهای مطرح انجام داده، گفته است که با انتشار آن، رأی همه عناصر سبز، مخالفان نظام و زخم‌خوردگان از حکومت و... (بخوانید کل عناصر فتنه و ضدانقلاب، خانواده قاچاقچیان و معدومان مواد مخدر و...) به سوی آن نامزد جلب خواهد شد! خبرنگار فراری که برای فروش گران‌تر آن مصاحبه در حال چانه‌زنی با چند روزنامه آمریکایی است، ضمن انجام بازارگرمی فراوان، اظهار داشته است: این خانم در مصاحبه گفت که بین فرزندان پدرم تقسیم کار شده تا هر کدام در یکی از حوزه‌های مختلف سیاسی، اجتماعی و... به پدر کمک کنند!
وی اضافه کرده است: «به این خانم خط دادم تا گفتمان حقوق‌بشر و دفاع از زندانیان سیاسی و عقیدتی را در برنامه‌های پدرش بگنجاند تا در خارج از کشور، ما هم افرادی همچون شیرین عبادی، شادی صدر و لاهیجی را فعال و با آن‌ها همراه کنیم.» و وی پاسخ داد: «بعد از استقرار پدرم در پاستور، من قطعاً در مورد مسائل زنان و موضوعات سیاسی و اجتماعی، از قبیل زندانیان سیاسی و عقیدتی(؟!) کاملاً فعال خواهم شد و با تمام توان و تجربه‌ام، صدای زندانیان سیاسی و عقیدتی (؟!) خواهم شد...» خبرنگار فراری در عین حال اضافه کرده است: این خانم تأکید داشت که فعلاً نباید از این حرف‌ها بزنیم تا حکومت هوشیار نشود. اصولاً قرار است ما در این مقطع صحبت نکنیم تا انتخابات را پشت سر بگذاریم و به همین خاطر با من شرط کرد که این مصاحبه را صرفاً بعد از اعلام صلاحیت پدرش منتشر کنیم.دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -

چرا راه‌حل سیاسی؟!

سه شنبه 31 اردیبهشت 1392 10:47 ق.ظ

نویسنده : افسر جنگ نرم ; فائزون
جنایات روزافزون و تکان‌دهنده جبهه «النصره» بیش از آنکه بر نگرانی‌های مردم سوریه بیفزاید، برای حامیان تروریست‌ها دردسرآفرین شده و آن‌ها را نگران ساخته است. رفتار تروریست‌های النصره در هفته‌های اخیر، حاکی از آن است که آن‌ها رفته‌رفته از خط‌مشی کارگردانان پشت صحنه فتنه‌انگیزی در سوریه فاصله گرفته و به گروهی یاغی تبدیل شده‌اند که مصالح حامیان تروریست‌ها را در نظر نمی‌گیرند. خودمختار و خارج از چارچوب عمل کردن تروریست‌های النصره، این نگرانی را ایجاد کرده که در حال تبدیل شدن به گروهی مانند طالبان افغانستان در اواخر دوران اشغال به‌وسیله شوروی سابق هستند و تسلط آن‌ها بر سوریه، مشکلات منطقه و استکبار را چند برابر می‌کند و حتی در صورت شکست هم این گروه تروریست‌ به‌عنوان یک خطر بزرگ دردسرآفرین باقی می‌ماند. نگرانی از چنین وضعیتی، انگیزه حامیان غربی – عربی تروریست‌ها را برای رفع این خطر از طریق سیاسی و از رهگذر نشست ژنو2 افزایش داده است. در حال حاضر، ترکیب نشست ژنو2 و محورهایی که باید در آن طرح شود، مشکل جدید دست‌اندرکاران است. لاوروف، وزیر امور خارجه روسیه، در دیدار بانکی‌مون، دبیر کل سازمان ملل، برگزاری این نشست را به وسیله سازمان ملل خواستار شد و تأکید جدی بر حضور ایران در این نشست داشت. در حالی که آمریکا پیش‌تر اعلام کرده که واشنگتن برگزاری نشست ژنو2 را به حضور یا عدم حضور کشوری مشروط نمی‌کند، سخنگوی وزارت خارجه فرانسه گفت: مشارکت ایران را که تهدیدی برای ثبات منطقه‌ای به شمار می‌آید، در نشست ژنو2 رد می‌کنیم. علت موافقت ضمنی آمریکا با حضور ایران در نشست مذکور و علت مخالفت فرانسه با آن، می‌تواند ناشی از تجربه نشست ژنو1 باشد که آمریکا با حضور ایران مخالفت کرد و آن نشست در عمل به جایی نرسید و بحران سوریه تشدید شد و آمریکایی‌ها متوجه شدند که در بحران سوریه نمی‌توانند ایران را که یک بازیگر قدرتمند و تأثیرگذار است، نادیده بگیرند. ظاهراً فرانسوی‌ها از یکسو متوجه این حقیقت بین نشده‌اند و از سوی دیگر گمان می‌کند این برخورد، نشانه استقلال رأی آن‌ها و نافی اتهام دنباله‌روی آن‌ها از آمریکا است. به ‌نظر می‌رسد فرانسوی‌ها در هر دو مورد، دچار مشکلند. خوشبین نبودن ایران به نتیجه نشست ژنو2 و همچنین احساس نیاز به مسیر دیگری به موازات مسیر ژنو برای کمک به حل بحران سوریه موجب شد تا ایران به دنبال برگزاری نشست دوستان سوریه در 8 خرداد در تهران باشد که چنانچه با استقبال کشورهای دعوت‌شده مواجه شود، می‌تواند بر نتایج نشست ژنو تأثیر مثبت داشته باشد.


دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: دوشنبه 30 اردیبهشت 1392 04:47 ب.ظ

امام خامنه‌ای(مدظله‌العالی) :

دوشنبه 30 اردیبهشت 1392 04:46 ب.ظ

نویسنده : افسر جنگ نرم ; فائزون
http://www.avapress.com/images/docs/000020/n00020769-b.jpg
معیار اصلی در انتخاب رئیس‌جمهور این است كه كسانی باشند كه همتشان برحفظ عزت و حركت كشور در
جهت انقلاب باشد. (25/2/1392)
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -

اخبار کوتاه * محرمانه *

دوشنبه 30 اردیبهشت 1392 04:45 ب.ظ

نویسنده : افسر جنگ نرم ; فائزون
*  «اسفندیار رحیم‌مشائی» در دیدار شماری از نخبگان استان‌های مختلف کشور گفت: خیلی فکر کردم که چطور می‌توانیم امام زمان(عج) را به دنیا معرفی کنیم و خداوند لطف کرد و بعد از اینکه آشناتر شدیم، دیدیم خودشان به فکر امروز و جهان بودند. امامی که آن‌ها به القاب مختلف معرفی می‌کنند، بهار انسان است، بهار انسان‌ها! مشائی در ادامه افزود: ما خیلی خرسند و خوشحال هستیم که هرچه از بهار گفتیم، انتخاباتی نبود، بلکه برای امام زمان(عج) است.
  *«مصطفی تاج‌زاده» زندانی فتنه 88 که پیش‌تر معتقد به تحریم انتخابات پیش‌رو بود، بدون اندیشیدن به پرسش‌برانگیز بودن تغییر نظرش و به‌گمان اینکه مردم برای تصمیم خویش، منتظر رهنمود وی هستند، برای همه تعیین تکلیف کرد و در مطلبی که پایگاه اینترنتی «نوروز» منتشر کرد، گفت: «وظیفه همگان را اعم از اصلاح‌طلب و اصول‌گرا و مستقل، رأی دادن به هاشمی می‌دانم تا بتوان این مرحله بسیار دشوار و حساس را به سلامت پشت سر گذاشت.» وی درباره همراهی اسفندیار رحیم مشائی از سوی محمود احمدی‌نژاد نیز گفت: «در خصوص همراهی احمدی‌نژاد با مشائی در هنگام ثبت‌نام تا جایی که من در جریان قوانین هستم، نفس همراهی هنگام ثبت‌‌نام، واجد عنوان مجرمانه نیست.
 * اتاق فکر نامزدی که نقش زیادی در فتنه 88 داشت، به‌دقت اوضاع را رصد می‌کند تا چنانچه نظرسنجی‌ها کاهش اقبال عمومی به این نامزد را نشان دهد، وی در روزهای پایانی منتهی به 24 خرداد، از ادامه رقابت در کارزار  انتخابات ریاست‌جمهوری انصراف دهد. اخبار رسیده حاکی از این است که افراد  این اتاق فکر، نامزد مورد نظر را مجاب خواهند کرد تا چند روز باقی‌مانده به انتخابات، به بهانه تخریب‌های صورت‌گرفته از سوی نیروهای ارزشی و تنگ شدن عرصه برای خدمت در صورت انتخاب(!)، از ادامه رقابت در این عرصه کناره‌گیری کند.
 *روزنامه صهیونیسیتی «هاآرتص» در پایگاه اینترنتی خود نوشت: «اسرائیل» در ارزیابی خود از اوضاع نظام بشار اسد اشتباه كرده است. این روزنامه به نقل از یك مسئول نظامی صهیونیست كه نامش را فاش نكرد، نوشت: رژیم صهیونیستی قدرت دولت بشار اسد و نظام سوریه را ناچیز ارزیابی كرد و مقامات نظامی صهیونیست درباره رویدادهای احتمالی سوریه همچنان اختلاف‌نظر دارند. روزنامه هاآرتص افزود: این دیدگاه كه سقوط نظام بشار اسد و روی كار آمدن مخالفان به‌نفع اسرائیل خواهد بود، دیگر مقبولیت چندانی ندارد زیرا آشكار شده است كه نفوذ عناصر جهادی و عناصر سازمان القاعده بسیار عمیق و گسترده‌تر از پیش‌بینی‌ها بوده است.
         دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -

دستور کار رسانه‌های معاند نظام

دوشنبه 30 اردیبهشت 1392 04:45 ب.ظ

نویسنده : افسر جنگ نرم ; فائزون
 شبکه سلطنتی بی‌بی‌سی فارسی که از مدت‌ها پیش، انتخابات ریاست‌جمهوری ایران را در صدر اخبار و گزارش‌ها و برنامه‌های خود قرار داده بود، به‌تازگی خط دامن‌زدن به اختلافات میان جریان‌های سیاسی را در دستور کار خود قرار داده است. این شبکه که تا چندی پیش، کلیدواژه‌های انتخابات آزاد و انتخابات رقابتی را در محوریت خبرهای خود گنجانده بود، اکنون و با حضور پرتعداد نامزدها از طیف‌های مختلف سیاسی در ایران، سعی دارد جریان را به سمت تنش و درگیری هدایت کند. نمونه این رویکرد جدید شبکه بی‌بی‌سی را می‌توان در انتشار سخنان رامین جهانبگلو، جاسوس سازمان سیا، مشاهده کرد که با اشاره قاطع به عدم شرکت گسترده مردم در انتخابات، گفت: احتمال بروز درگیری جدی میان جناح‌ها وجود دارد و بی‌شک این درگیری از مرحله لفظی عبور خواهد کرد! در همین رابطه، رادیو فردا نیز با انتشار مطلبی، وضعیت فعلی ایران را بحرانی توصیف و اشاره کرده است که با ادامه این وضعیت، بحران دامن همه را خواهد گرفت. منافقین نیز که خط بی‌بی‌سی و رادیو فردا را با ادبیات خود دنبال می‌کنند، در مطالب منتشر شده در رسانه‌های وابسته به جریان نفاق، از لزوم تبدیل اختلافات به درگیری و آشوب سازمان‌یافته، آن هم قبل از آغاز رأی‌گیری صحبت کرده‌اند. گفتنی است اخبار دیگر پایگاه‌ها و رسانه‌های ضدانقلاب نیز حول محور تشدید اختلافات میان نامزدهای احتمالی ریاست‌جمهوری و تبدیل فضای رقابتی به درگیری‌های لفظی در مرحله اول و سپس کشاندن آن میان مردم قرار گرفته است.


دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -

نویسنده : افسر جنگ نرم ; فائزون
روزنامه هاآرتص 20 می 2013 (30اردیبهشت) در مقاله‌ای به راهبردهای رژیم صهیونیستی در قبال ایران و سوریه پرداخت و نوشت: اسرائیل[رژیم صهیونیستی] روز یكشنبه تلاش كرد موضع‌گیری خود در مورد وضعیت بحرانی سوریه را شفاف كند. بنیامین نتانیاهو، نخست‌وزیر اسرائیل، علناً اعلام كرد كه نیروهای دفاعی اسرائیل در صورت لزوم به‌منظور توقف قاچاق تسلیحات از سوریه برای حزب‌الله لبنان، اقدام خواهند كرد. در عین حال، دستیاران نتانیاهو اطمینان دادند كه موضع‌گیری اسرائیل در مورد جنگ داخلی سوریه همچنان تغییر نكرده است:‌ اسرائیل به‌نفع هیچ یك از طرف‌ها مداخله نخواهد كرد؛ اما تنها در صورتی كه منافع اسرائیل به‌خطر بیفتد، اقدام خواهد كرد. این اظهارنظر نتانیاهو پس از درز برخی اخبار ضد و نقیض از منابع ..........
ادامه مطلب

دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -

جلوگیری از یک فاجعه بزرگ!

دوشنبه 30 اردیبهشت 1392 04:43 ب.ظ

نویسنده : افسر جنگ نرم ; فائزون
مفتی‌های وهابی با فتواهای جاهلانه و غیرانسانی و ضددینی، تروریست‌های سوریه را بیش از پیش لجام‌گسیخته کرده‌اند و در کوران حوادث سوریه بر جنگ مذهبی دامن می‌زنند. حدود یک سال است که با این پشتوانه مذهبی، تروریست‌های سوریه دو شهر شیعه‌نشین «نیل» و «الزهرا» در شمال شهر حلب و نزدیک مرز ترکیه را محاصره کرده‌اند و از رسیدن به نیازهای اولیه به آنان جلوگیری می‌کنند و چندی است که........
ادامه مطلب

دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -

امام خامنه‌ای(مدظله‌العالی) :

شنبه 28 اردیبهشت 1392 12:46 ق.ظ

نویسنده : افسر جنگ نرم ; فائزون
http://www.avapress.com/images/docs/000020/n00020769-b.jpg

اگر حضور مردم نباشد، دشمنان تهاجم خود را چندبرابر می‌كنند، حضور مردم به كشور و نظام اسلامی مصونیت می‌بخشد. (16/2/1392)دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -

اخبار کوتاه * محرمانه *

شنبه 28 اردیبهشت 1392 12:45 ق.ظ

نویسنده : افسر جنگ نرم ; فائزون
*در تداوم حمایت‌های محور ضدانقلاب، فتنه و طرف‌های خارجی از نامزدی هاشمی رفسنجانی در انتخابات یازدهمین دوره ریاست‌جمهوری، حزب منحله مشارکت و سازمان منحله مجاهدین انقلاب که نقشی محوری در جریان فتنه ۸۸ داشتند نیز با صدور بیانیه‌هایی کاملاً مشابه که به‌نظر می‌رسد از یک اتاق فکر صادر شده‌اند، حمایت همه‌جانبه خود را از نامزدی وی اعلام و ابراز امیدواری کردند که این حضور بتواند امکان بازگشت آن‌ها (فتنه‌گران) را به فضای سیاسی کشور فراهم آورد.
 * خبرهایی که از اردوگاه منافقین و برنامه‌ریزی‌های آنان برای انتخابات ۹۲ می‌رسد، نشان می‌دهد که دشمنان در نظر دارند فارغ از نتیجه انتخابات، اغتشاشات را به خیابان‌ها بکشانند و مانند سال ۸۸ پروژه کشته‌سازی را اعمال کنند تا همچنان خوراک‌هایی برای رسانه‌ها و محافل دشمن ایجاد کنند. در این رویکرد، سناریوی کشته‌سازی حداقل ۵۰ نفر در خیابان‌های تهران به چشم می‌خورد. این موضوع، ضرورت هوشیاری مردم و مراکز اطلاعاتی و نظارتی در انتخابات را بیشتر می‌کند.
 * هفته‌نامه عراقی «المستقبل» به نقل از منابع سیاسی عراقی خبر داد: اطلاعاتی در دست است که ترکیه و قطر برنامه‌های خود را برای تخریب مرقد مطهر حضرت زینب(س) به‌عنوان یکی از مناطق مورد توجه شیعیان در جهان در دستور کار خود قرار داده‌اند و برنامه‌های اولیه برای تحقق این هدف نیز آغاز شده است. به‌گفته این منابع، این دو کشور حتی با رژیم صهیونیستی هم برای انجام حمله هوایی وارد مذاکره شده‌اند، اما صهیونیست‌ها از بیم تبعات بسیار گسترده حاضر به مشارکت نشده‌اند. منابع مذکور تأکید کردند هشدارهایی در این زمینه به آنکارا و دوحه ارسال شده و در آن تأکید شده تبعات تجاوز به عتبات مقدس شیعیان از جمله مرقد حضرت زینب (سلام الله علیها) می‌تواند تمامی منطقه را در آتش فرو ببرد.
*  پس از آنکه یادگاری، رئیس جهاد دانشگاهی، حاضر نشد درخواست‌های غیرقانونی اعضای حلقه انحرافی را اجرا کند، مورد خشم حلقه انحراف قرار گرفت و آن‌ها تصمیم به عزل وی گرفتند. حلقه انحراف تصمیم دارد تا فردی «همسو» را به جای یادگاری در رأس مجموعه علمی جهاد دانشگاهی قرار دهد. بر اساس این گزارش، علت دیگر برکناری این مدیر، گزارش‌هایی است که وی به برخی مقامات ارائه داده و از رفتارهای ساختارشکنانه و غیرقانونی سران حلقه انحرافی اعلام برائت کرده است. همچنین انتصاب برخی چهره‌های ارزشی و مخالفت با افراطی‌گری و حمایت رسانه منتسب به جهاد دانشگاهی از نامزدهای انحراف، از دیگر دلایل این تصمیم بوده است.دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -

کشف و شهود حلقه انحرافی!

شنبه 28 اردیبهشت 1392 12:45 ق.ظ

نویسنده : افسر جنگ نرم ; فائزون
 روح‌الله احمدزاده‌کرمانی، معاون سابق رئیس‌جمهور و نامزد انتخابات آتی ریاست‌جمهوری، در جلسه پرسش و پاسخ دانشجویی درباره حلقه انحرافی گفت: در این دولت برخی‌ها می‌خواستند با رمل و اسطرلاب کشور را اداره ‌کنند و همین امر، انحراف است. انحراف از همین نقطه آغاز می‌شود که برخی‌‌ها خواب می‌بینند و بعد می‌گویند خواب‌ ما حجت است. بر فرض خواب شما برای شما حجت باشد، برای من که نیست. چه کسی گفته با خواب و جادو می‌توانید کشور را اداره کنید؟ انحراف همین است. احمدزاده اظهار داشت: هر دفعه می‌گویند از آسمان برای ما خبر رسید. حتی یک بار گفتند از آسمان خبر رسیده که فلان مسئول از نوادگان قاتلان سیدالشهداء(ع) در کربلا بوده و بعد، آن مسئول را عزل کردند! این‌گونه کشور را اداره می‌کنند! اگر شما کشف و شهودی داری، برای خودت است و حق نداری این نظر را در اداره کشور دخالت دهی. خواب و کشف و شهودهای شما که برای ما حجت نیست. اگر بیان این مطالب حجت تکفیر شما نباشد، حتماً حجتی برای رد صلاحیت‌ شما هست. احمدزاده گفت: من سؤالاتی دارم و آن‌ها را بیان می‌کنم. مهم‌ترین سؤال من این است که این حرف‌ها چه سند و مدرکی دارد؟ چه کسانی خاوری را فراری دادند؟! مگر شما نبودید که شعار عدالت سردادید؟!


دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -

بی‌بی‌سی فتنه را کلید زد!

شنبه 28 اردیبهشت 1392 12:44 ق.ظ

نویسنده : افسر جنگ نرم ; فائزون
همزمان با اعلام نامزدی آقای هاشمی رفسنجانی در یازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری، رسانه‌های ضدانقلاب و غربی و صهیونیستی در اقدامی هماهنگ، سناریویی را برای معرفی وی به‌عنوان نامزد پیروز انتخابات در دستور کار خود قرار دادند. شبکه بی‌بی‌سی فارسی، بنگاه خبرپراکنی دولت انگلیس، از جمله این رسانه‌هاست که در ادامه سیاست‌های خصمانه خود علیه ملت ایران و نظام جمهوری اسلامی، در اخبار و تحلیل‌های خود به‌طور رسمی و علنی دست آقای هاشمی رفسنجانی را به‌عنوان پیروز انتخابات بالا برده و از هم‌اکنون القا می‌کند که در صورت پیروزی فردی غیر از هاشمی، «تقلب شده و باید منتظر رخداد‌های خشونت‌بار و احتمالاً براندازی خونبار به جای توسعه سیاسی باشیم.» پایگاه خبری بی‌بی‌سی در یادداشتی با عنوان «آمدنِ هاشمی: رفتنِ هاشمی» با سوء‌استفاده از انتقادهای شخصیت‌‌های مختلف سیاسی روزها نسبت به برخی از اقدامات آقای احمدی‌نژاد در این روزها، چنین نتیجه می‌گیرد که «همه‌ مدافعان و مخالفان روند کنونی در ایران، نا‌خواسته و خواسته به یک «گزینه» رسیده‌اند که برای اولی (اصول‌گرایان)، ناخوشایند و برای دومی (اصلاح‌طلبان و مخالفان جمهوری اسلامی)، خوشایند است.»
اخبار و تحلیل‌ها: بی‌بی‌سی با ورود اینچنینی به موضوع انتخابات، حرکت خودش را برای در اختیار گرفتن نبض روند انتخابات آغاز کرد تا عاملی آشنا و تأثیرگذار جلوه کند و در بزنگاه بتواند به القائات فتنه‌گرانه بپردازد.

ادامه مطلب

دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -

ایران و تقویت سلاح مقاومت در غزه

شنبه 28 اردیبهشت 1392 12:43 ق.ظ

نویسنده : افسر جنگ نرم ; فائزون
پایگاه اینترنتی المونیتور 15 می‌2013 (25 اردیبهشت) در مقاله‌ای به حمایت ایران از گروه‌های مقاومت ضدصهیونیستی پرداخت و نوشت: اواخر سال 1970، انقلاب اسلامی ایران الهام‌بخش تشکیل جنبش جهاد اسلامی فلسطین بود. فتحی شقاقی، بنیان‌گذار این جنبش، کتابی به نام «خمینی: راه‌حل اسلامی و جایگزین» نوشت. کتاب وی موضوعی جدید را مطرح می‌کرد و بنیان تحسین یک مسلمان سنی از انقلابی شیعی بود و سبب شد سرویس‌های امنیتی مصر در آن هنگام، شقاقی را که در مصر دانشجو بود، دستگیر کنند. محمد حجازی، کارشناس جنبش‌های اسلامی، در مورد ایران و جهاد اسلامی می‌گوید: دو تحول درون جهاد اسلامی فلسطین صورت گرفت؛ نخست اینکه رابطه‌اش با ایران را ایدئولوژیک می‌داند و تا حد پذیرش ایدئولوژی شیعی پیش می‌رود. با وجود این، این تحول درون جنبش ضعیف است. تحول قدرتمند دیگری وجود دارد که با سیاست‌های ایران در قبال رژیم صهیونیستی (اسرائیل) همگرایی دارد.
در ادامه مقاله آمده است: ............

ادامه مطلب

دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -

نویسنده : افسر جنگ نرم ; فائزون
بشریت برای رسیدن به زمان حاضر (قرن بیست‌ویکم و ورود به هزاره سوم) نقشی نداشته و سنت و قاموس آفرینش، وی را به این دوره رسانده است؛ در حالی که چگونگی رسیدن به زمان حاضر با خود او بوده و بابتش هزینه بسیار گزافی پرداخته است. بشریت حاضر با نقد رفتار ناصواب و بعضاً ضدانسانی گذشتگانش به خود می‌بالد که با معیار قرار دادن مؤلفه‌های انسانی و رفتار متعالی با هم‌نوعان خود، پرونده سیاه وحشیگری‌های گذشته را برای همیشه بسته است. در چنین برهه‌ای و در میان هیاهوهایی از این دست، به‌ناگاه تصویری ویدئویی منتشر می‌شود که در آن، فرمانده یکی از گروه‌های تروریستی سوریه، پس از مثله کردن پیکر یکی از سربازان ارتش سوریه، قلب او را بیرون می‌کشد و به‌دندان می‌گیرد. با اقدام........
ادامه مطلب

دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -تعداد کل صفحات : 6 1 2 3 4 5 6
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic