« کلام ما را هر کس نداند »

اخبار کوتاه * محرمانه *

یکشنبه 4 خرداد 1393 01:26 ب.ظ

نویسنده : افسر جنگ نرم ; فائزون

«علی شکوری‌راد» در مصاحبه با روزنامه شرق، با رهنمود به رئیس‌جمهور(!) گفت: آقای روحانی نیازمند این است که در عرصه‌های سیاست داخلی آزموده شود. ایشان در سیاست خارجی امتحان خود را خوب پس داده‌اند؛ اما در عرصه سیاست داخلی تا همان حدی که در انتخابات تجلی کرد، باقی مانده و هنوز از آن قاب خارج نشده است. وی افزود: آقای روحانی باید تعامل خود را با آقای خاتمی و هاشمی افزایش دهد. آقای روحانی چرا برود دنبال یک پایگاهی که ساختن آن هم زمانبر است و هم به‌راحتی امکان‌پذیر نیست. اگر هم بخواهد چنین کاری انجام دهد، این پایگاه اجتماعی یا باید از پایگاه آقای هاشمی کسر شود یا از پایگاه اجتماعی آقای خاتمی.»!

 رئیس دولت اصلاحات این روزها به‌شدت در تکاپوی خودنمایی به منظور از یاد نرفتن در میان افکار عمومی است. محمد خاتمی این روزها به هر مناسبتی تلاش می‌کند تا در رسانه‌ها به چشم بیاید؛ از حضور مکرر در سالن‌های تئاتر با جمعیت محدود (مانند فرهنگسرای نیاوران که سالن اجرای تئاتر آن بیشتر از صد نفر را آن هم به‌صورت فشرده نمی‌تواند در خود جا دهد) گرفته تا پیام تبریک برای سومین سالگرد ازدواج یک بازیگر درجه چندم سینما و تلویزیون(ل.ا)!

 حزب کارگزاران سازندگی فعالیت خود را در ماه‌های اخیر افزایش داده است. در همین رابطه حزب مذکور با حمایت اصلاح‌طلبان به‌دنبال اجرای سلسله برنامه‌هایی در استان فارس است. گفته می‌شود سخنگوی این حزب در هفته جاری با سفر به یکی از شهرستان‌های استان در همایش اصلاح‌طلبان فارس به سخنرانی خواهد پرداخت.

 «امریکن اینترپرایز» در گزارشی نوشت: «ناتوانی غرب در مهار رئیس‌جمهور روسیه در جریان بحران اوکراین احتمالاً تأثیر چشمگیری بر محاسبات راهبردی ایران داشته است. (همچنین) به‌دنبال عملکرد ضعیف سیاست خارجی آمریکا در سوریه و عدم توفیق مذاکرات صلح اسرائیل ـ فلسطین، ایران ممکن است به این نتیجه رسیده باشد که آمریکا از یک موضع ضعیف در مذاکرات هسته‌ای برخوردار است.» این اتاق فکر آمریکایی در ادامه افزود: «ایران اکنون می‌تواند یک کشور قوی‌تر و امن‌تر را در افق دید خویش مشاهده کند حتی اگر دستیابی به سلاح هسته‌ای تا مدتی به تعویق بیفتد.»

 موسوی، نماینده مردم اهواز در مجلس، طی سخنانی با نام بردن از یک مدیر گرین کارتی(!) در وزارت صنعت که به‌تازگی ده‌ها نفر را از این وزارت‌خانه اخراج کرده، گفت: «یک مدیر در وزارت صنعت هفتاد تا هشتاد نفر جوان را اخراج کرده و کسی جرئت حرف زدن به وی را ندارد، ضمن اینکه گرین کارت کانادا را دارد»! در اینجا حجت‌الاسلام ابوترابی فرد که در غیاب علی لاریجانی، ریاست صحن را برعهده داشت، خطاب به موسوی گفت: از شما که شاکله رفتاری‌تان برای ما آموزنده است، درخواست می‌کنم از افراد نام نبرید.

 خبرگزاری دولتی جمهوری اسلامی به بهانه تجلیل از برگزیدگان موزه‌های برتر، با انتشار تصاویر آن که با حضور محمد خاتمی برگزار شده است، دست به تبلیغ این فتنه‌گر پشت پرده فتنه 88 زد. در صفحه مربوط به خبر این مراسم آمده است: «مراسم تجلیل از برگزیدگان موزه‌های برتر با حضور سیدمحمد خاتمی، رئیس‌جمهور اسبق ایران برگزار شد.»
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات